View Single Post
Stary 07-02-2008, 07:21   #6
mikeber
ford::advanced
 
Avatar mikeber
 
Imię: Mike
Zarejestrowany: 05-10-2004
Skąd: Torun
Model: Mazda 3 III Sedan FL SkyEnergy Full LED Jet Black :)
Silnik: 2.0 Skyactive-G
Rocznik: 2018
Postów: 344
Domyślnie Re: założenie centalnego na pilota-czy to trudne?

Cytat:
Napisał boozy
Cytat:
Napisał wrredusek
NIE PORADZISZ SOBIE. Jeżeli nie radzisz sobie z wyszukiwarką, to nie poradzisz sobie z centralnym. Ten temat jest bardzo dokładnie opisany dla centralek sterowanych plusem i minusem. Jak znajdziesz temat, to jestem skłonny uwierzyć w to, że sobie poradzisz.
Jeżeli nie wnosisz nic swoją odpowiedzią to się odzywaj, jeżeli jednak chcesz być pomocny po pokaż mi temat gdzie jest wszystko opisane jak podłączyć pilota?

P.S. Czy może mi ktoś pokazać na allegro zamek sterowany z "+"

czy coś takiego mogło by być: http://moto.allegro.pl/item306782012...syr_wstrz.html
pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.
Łukasz
Kolega chyba regulaminu forum nie czytał , chyba a nawet na pewno :fcp23
Najpierw to sie szuka w archiwum, a potem sie pyta, a to ze ktos zwrocil tobie uwage to sie nie ma co dziwic bo takie posty jak twoj smietnik robia z forum - 1000 razy byla walkowana na forum kwestia z centralnymi , a ty pewnie nawet nie poszukaleś tylko sru... od razu nowy temat...
Kolega wrredusek bardzo dobrze to okreslil jednym zdaniem :fcp26
Poczytaj o tych centralkach plusowych i minusowych i sam sobie poradzisz ze znalezeniem takiej na + .
Pozatym takie szczegóły powinny być określone w opisie przedmiotu no i zawsze można zapytac sprzedawce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak wogle to moze latwiej bedzie w twoim przypadku jechac do elektryka samochodowego zeby to zmontowal.
Za 50zl to mysle zrobią.
Bynajmniej znajomemu za tyle zrobili w Toruniu.
mikeber jest offline   Odpowiedź z Cytatem