View Single Post
Stary 23-09-2010, 19:15   #155
Siwyxxx
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-04-2010
Skąd: Koszalin
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 PB 150km
Rocznik: 2001
Postów: 115
Domyślnie Odp: [MK3] kolektor ssacy

Cytat:
Napisał frenchdog Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czytając różne wątki tego forum dochodzę do wniosku ,że Ford M to wspaniałe auto i każdy mechanik to potwierdzi (w końcu z niego żyje). Poprzednio miałem Lanosa 190tyś bez żadnej awarii na LPG. Na regulacje gazu pojechałem po ok70 tyś od założenia i nic nie trzeba było robić. Olej brał250ml na tyś. i śmigał aż miło. Miał 10 lat i 0 rdzy a dziury na drogach dla niego nie istniały. Wpadał i już ,ale wyłaził bez obrażeń. To się mi zachciało się luksusu. Na dzień dobry uszkodzony termostat wymiana z częściami 440pln, uszkodzony schowek na okulary, uszkodzony uchwyt nad drzwiami, coś zaczyna klekotać w silniku, może to te klapki. Szkoda że wcześniej nie wszedłem na to forum. Ale człowiek przyzwyczajony do bezawaryjności i stracił czujność.
pozdrawiam
posiadacz MK3
Kolego święta racja. Ja przesiadłem sie z Passata b5 i podobnie jak ty, w poprzednim aucie zero problemów,zrobione ok. 100 tyś na samym gazie i nic!, wszystko działało jak popadnie a najpowazniejsza usterka jaka miałem to wymiana pompy wsp. A po kupnie Forda M...... rdza, łacznik stailizatora, łożysko, półoska krótsza, klapki w kolektorzeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i ciagle cos a zrobiłem dopiero 10 tyś kmGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. TRAGEDIA!!!
Siwyxxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem