View Single Post
Stary 17-01-2013, 19:03   #9
dodde
ford::beginner
 
Avatar dodde
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 29-06-2012
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 FlexiFuel
Rocznik: 2009
Postów: 17
Domyślnie Odp: 2.0 Benzyna. Nie zapala na "szybkim starcie"

Cytat:
Napisał Sebastekatowice Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chyba bez podpięcia kompa będzie wróżenie z fusów
no na to wychodzi. Dziś znowu odpalił zrobiłem rundkę , zgasiłem i już drugi raz zero. Nawet nie zakręcił. Ale zauważyłem , że jak naciskam "start" to przygasa światło w przycisku od awaryjnych. Wygląda to tak jakby było jakieś zwarcie. Myślę o przekaźniku , może to to.
Podłączenie kompa tu kosztuje dużo ! Dlatego najpierw chyba wymienię ten przekaźnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam

Bump:
Cytat:
Napisał toledo7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dodde i jak tam znalazles powod tego odpalania???

Bump: mam identyczny silnik i dzisiaj odmowil posluszenstwa nie moge go odpalic
kurcze, czyżby mrozy coś zrobiły ? ale nie wierze w to !chcociaż zaczęło się wraz z mrozami .
Nie znalazłem problemu , ale myślę nad przekaźnikiem. Chyba ,że cos z masą ,lub myszy mi coś ponadgryzały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Moja siorka miała podobny problem w hondzie. Na serwisie powiedzieli jej ,że miała kable ponadgryzane. Często się tak zdarza na wioskach. A ja na wsi mieszkam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nic, będę główkował dalej.
Może ty pierwszy to rozkminisz.
Pozdrawiam.
dodde jest offline   Odpowiedź z Cytatem