View Single Post
Stary 06-11-2012, 11:10   #10
the_eagle
ford::average
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-09-2006
Skąd: Warszawa
Model: kiedyś mondeo MK5
Silnik: kiedyś 1.5 EB
Rocznik: był: 2016
Postów: 95
Domyślnie Odp: 115KM - kontrolka świec żarowych i auto traci moc, szarpie

Cytat:
Napisał Sebastian_Mk1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hehe nie no nie mam, dla tego właśnie chce zacząć od dupereli, posprawdzam wszystkie przewody , kabelki , rurki , wężyki itd, mase od silnika i w ogole, moze w tym tkwi problem, potem zastanowie sie nad tym czujnikiem , i zobaczymy , będe na bieżąco pisał co i jak.
Mam wrażenie że jesteś nieco sam sobie winien że tyle wydałeś na te usterki. Pierwsza sprawa to przy sprawdzeniu błędów które piszesz kompletnie nie są winne wtryski. Po co więc je regenerowałeś? Po za tym wtryski nigdy nie padają wszystkie na raz, po co wiec się ładować w koszty? To jest właśnie typowe postępowanie idioty mechanika. Zapala się sprężynka w fordzie tzn że błąd wtrysków a wiec regeneracja wszystkich 4... Szkoda że ci silnika nie wymienili na wszelki wypadek. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz to zostaje albo faktycznie pompa albo czujnik do sprawdzenia. Nie wymieniaj pompy jak nie jesteś jej w 100% pewien. Są specjalistyczne serwisy które zajmują się sprawdzaniem wtrysków i pomp CR. Wystarczy do nich pojechać albo zawieść im te elementy do sprawdzenia.

Druga sprawa masz focusa z 2001-02 r a to niestety najgorszy rok osprzętu w tych silnikach. Gdybyś kupił 2003 lub 2004 była by szansa że większość rzeczy Delphi już by wyeliminowało. Ja miałem ten samochód z końca produkcji i od nowości zrobiłem prawie 300tys km zupełnie bez awaryjnie.
__________________
--
Pozdrawiam
Rafał

W pogoni za marzeniem

Ostatnio edytowane przez the_eagle ; 06-11-2012 o 11:12
the_eagle jest offline   Odpowiedź z Cytatem