View Single Post
Stary 09-04-2007, 01:07   #6
kostner
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-04-2004
Postów: 119
Domyślnie

Panowie wydaje mi sie ze tsuful nie do konca skumal co to jest uszczelka pod glowica Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jezeli by wiedzial jak ja obejrzec to wiedzialby rowniez ze trzeba wymienic i ogladanie niewiele da Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Podejrzewam ze tsuful obejrzal sobie uszczelke pokrywy zaworoow. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tsuful jezeli mam racje to daj cynk co ty w zasadzie obejrzales.

A glowice nei zawsze trzeba planowac. Producent nawet nie zaleca. Jezeli silnik nie ulegl przegrzaniu i glowica zostala zdjeta zgodnie ze sztuka nie trzeba planowac, bo z doswiadczenia wiem ze i tak zostana zebrane resztki starej uszczelki i moze 0,02 mm materialu aby bylo widac ze cos robili Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Oczywiscie kazda glowice przed zalozeniem i planowaniem trzeba zmierzyc czy miesci sie w granicy odchylki.
kostner jest offline   Odpowiedź z Cytatem