Temat: [Galaxy 2006-2015] Trzecie światło STOP - awaria
View Single Post
Stary 19-02-2013, 17:10   #3
WST_ON
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Trzecie światło STOP - awaria

Cytat:
Napisał Cruzo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moze to pomoze, zalaczam 3 fotki zrzucone z instrukcji. Jak cos to moge przeslac cala instrukcje w pdf na maila tylko troche zajmuje... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuję bardzo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może teraz przynajmniej będę wiedział jak się za to zabrać, bo napisane jest że trzeba poluzować jakieś zaciski sprężynowe. Niestety, zapewne dopiero w weekend będę miał czas i okazję popróbować i powalczyć. (Te zrzuty wystarczą, bo pewnie więcej nie ma, więc szkoda przesyłać pełnego pdfa)

Nota bene, w mojej polskiej instrukcji, nie ma tego fragmentu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak jak pisałem wcześniej, podano tylko, że należy zgłosić się do dealera. Co ciekawe, w holenderskiej instrukcji też brak informacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Stąd wyskoczyłem z takim pytaniem.

pzdr
T
  Odpowiedź z Cytatem