Temat: [Mondeo 2007-2014] Opinie na temat silnika 2,0 DOHC 115 PS
View Single Post
Stary 30-03-2012, 19:52   #11
annasosnowicz
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-11-2008
Model: CC
Silnik: 0,7
Rocznik: 1997
Postów: 7
Domyślnie Odp: Opinie na temat silnika 2,0 DOHC 115 PS

Cytat:
Napisał j5555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam!
Mam mozliwośc zakupu autka z silnikiem jak poniżej (przebieg 141tyś.).Bardzo proszę o opinie czyli awaryjność,trwałość,zużycie paliwa itp.Co oznaczają skróty DOHC CR TC ?Zastanawiam się też czy ten silnik nie jest zbyt "słaby" dla tego typu auta? Ktoś mi nagadał ,że jest to stary typ jednostki napędowej....
Z góry dziękuję za każdą odpowiedz i pozdrawiam.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mondeo 2009/02-, (+)"NL", 2.0L Duratorq DOHC CR TC (115PS), 6-bieg. przekł. ręczn. - MMT6, Emisja spalin poziom IV + DPF.
Panie Arku!
Auto warte zainteresowania, tym bardziej na przykład jeżeli miałaby mi się wkrótce powiększyć rodzina. Jak chodzi o trwałość to teoretycznie silnik mniej wysilony (115) powinien być trwalszy od 140KM.
Jak chodzi o "słabość" to poczytaj na innym forum marki - tam życzliwi wielcy znawcy w swych opiniach dosłownie zmasakrowali gościa który ma Mondeo kombi 125KM twierdząc, że to nie jedzie wcale. Ten Twój ma jeszcze mniej, więc......
Koniecznie rozważ jeszcze S-Max'a !!
__________________
Nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem zabije doświadczeniem.
annasosnowicz jest offline   Odpowiedź z Cytatem