View Single Post
Stary 13-02-2008, 22:33   #1
andrzej$39
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 17-08-2007
Skąd: Puławy
Model: Ford Galaxy Ultima/Ford Galaxy Mk3 Titanium
Silnik: 2,3 - 145 KM/1,8 TDCi - 125 KM
Rocznik: 1997/2008
Postów: 87
Domyślnie Migająca czerwona kontrolka temperatury (silnik 2,3)

Witam!
Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu usterki - na zimnym silniku mojego Galaxy 2,3 (1997 r), zaraz po włączeniu silnika, zaczęła mi dzisiaj migać czerwona kontrolka w polu kontroli temperatury silnika!?! Trwało to 2, 3 minuty i po przejechaniu kawałka po mieście, kontrolka przestała migać. Pokonywane po mieście trasy, były jednak na tyle krótkie, że nie zaobserwowałem również podniesienia się wskazówki temperatury powyżej minimum. Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu sytuacji, abym mógł bez wyjazdu do warsztatu w dniu jutrzejszym (a nie bedę miał na to czasu), mógł zamówić potencjalnie możliwy do wymiany element (nie wiem czy czujnik, czy coś innego) i w piątek, przed czekającym mnie wyjazdem "załatwić sprawę" jak należy wymieniając uszkodzoną część.
Pozdrawiam - Andrzej :fcp7 :fcp20 :fcp9 .
__________________
Lubię wytaczać na drogę te nasze ponad 2 tony!Przestronny,wygodny,zapewnia bezpieczeństwo i komfort moje, mojej żony i czwórki naszych dzieci! GALAXY 2,3 - dwie i pół kopy mechanicznych koni!

Ostatnio edytowane przez deku ; 29-06-2015 o 07:53 Powód: Dodanie prefixu, poprawienie tytułu
andrzej$39 jest offline   Odpowiedź z Cytatem