View Single Post
Stary 04-04-2010, 19:21   #1
davideee
ford::average
 
Avatar davideee
 
Imię: dawid
Zarejestrowany: 24-02-2009
Skąd: Bregenz (Austria)
Model: Ford mondeo / Saab 93 Areo
Silnik: 2.0 aut. / 1.9 TTDI
Rocznik: 2002/ 2010
Postów: 104
Domyślnie 1.8 td endura ingerecja w silnik celem podniesienia mocy

Witam na poczatku jak zawsze przepraszam za bledy ortograficzne ale od mlodosci mieszkam w austri i po polsku pisze jak piszeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Witam mam mondziaka od 2-3 lat od roku mondziak nie jest uzywany stoji w garazu auto od nowosci mial ojciec od 2-3 lat jest moj trzymam go tylko z setymetu...

Do zeczy w maju chcem sie za niego wziasc mam juz budrzet ale niezbyt duzo wiedzy...
Plany:
Przerubka na na wyglad ST200
Cala blacharka i wszystkie ogniska rdzy..
wnetrze od st.
Silnik Z tego co pisze na liczniku ma 329tys ale ojcec mowi ze jak auto mialo 95tys padl licznik i byl wstawiony nowy z wyzerowanym licznikiem czyli auto prawdopodobnie ma ponad 400tys wizulanie prezetuje sie bardzo dobrze lekkie ogniska rdzy ale silnik jest zazygany..
Tak ze silnik chcem odac do kapitalki... jak juz silnik bedzie po kapitalce chcem kosztem do 4-5 tys € ingerowac w silnik i podniesienie mocy robil ktos cos podobnego??
Auto i tak niebedzie uzywane na codzien...
Teraz tak co moge za takie piniadze przerobic myslem o innej turbawce o innej papie o kutych tlokach innym dolocie i wydechu czy takie cos wogule jest mozliw przy tym silniku ??
I jaka moc moge osiagnac wiem ze to niebeda cuda nawet z takimi przerupkami ale chcem sprubowac co sie da zrobic i miec takie autko..
Licze na wasza pomoc tylko zaczne prace bede robil zdjecia z przebiegu przerubki i wstawial Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Serio mowiac niewiem od czego zaczac...
Zamowilem juz duzo czesci od st..
Mam tez juz w domu klocki i tarcze firmy brebo tyl i przud tyl normalne przud nacinane i nawiercane wetylowane + na przut nowe dosciski....
Czekam na wasze propozycje Pozdrawiam...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez davideee ; 04-04-2010 o 20:48
davideee jest offline   Odpowiedź z Cytatem