Temat: [Transit 2000-2006] Blacharka, prośba o zrobienie zdjęcia.
View Single Post
Stary 05-07-2014, 08:19   #5
Mitaro
ford::advanced
 
Avatar Mitaro
 
Zarejestrowany: 11-08-2007
Skąd: Kielce
Model: Sierra
Silnik: 2.0 DOHC
Rocznik: 1990
Postów: 234
Domyślnie Odp: Blacharka, proźba o zrobienie zdjęcia.

Ziemek56 dzięki za zainteresowanie tematem. Masz starszą wersje tranzita (chyba MK4) i tam jest to trochę inaczej zrobione. No nic, dałem rade z tym miejscem i mam nadzieje że odbudowałem je prawie identycznie jak w oryginale. Niestety nie znalazłem dobrego zdjęcia, więc wykonałem ten element tak jak mi się to wydawało że tak ma być.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Auto prawie skończone, zostało mi jeszcze powalczyć z prawym przednim błotnikiem. Rama uleczona pod kabiną i za grodzią paki, zostaje mi jeszcze tył. Ale to już będę wykonywać na raty, bo auto musi wyjechać i piniądź zarobić. Jak nie zarobi, to nie będzie na malowanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam wszystkich blachmajstrów którzy walczą z ruda w tych autach. Wole robić osobówkę, bo mniej skomplikowana, mniej profili zamkniętych. Do busa to trzeba mieć cierpliwość.
Mitaro jest offline   Odpowiedź z Cytatem