View Single Post
Stary 02-11-2011, 23:08   #2099
peters
ford::advanced
 
Avatar peters
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 19-01-2011
Skąd: Mazowieckie
Model: Vw T4,Vw Sharan 2006
Silnik: 2,5tdi 1,9tdi
Rocznik: 01
Postów: 213
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał cowboy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chodziło mi o piny w kablu OBD2.
Tak, podłączałem to do kostki S1 pin5-biało-niebieski.
Wlasnie koledzy co mozna zrobic z tym kabelkiem co jest do diagnozy i wychodzi z pieca D3WZ.Kiedys ktos mi pisal ze nalezy go przedluzyc do wtyczki OBD2.Mam ja pod kierownica bo rzecz dotyczy T4 01 rok.
Tylko co dalej.Ja jego nie przedluzalem gdyz nie wiem do konca a chetnie bym to zrobil aby ulatwic w przyszlosci diagnozowanie piecyka.dzieki za pomoc.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał taxidriver Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sitko

raczej sitko bo nie dymiło, gdyby nie świeca. Chyba że świeczka grzeje tylko do połowyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Musi sprawdzić oba elementy.

sorki podzieliło mi posta na dwa.
Koledzy a jak moj D3WZ byl odpalany w lato ,a na wiosne dzialal tak:
wszystko bylo ok,ale po 10-15min Off.
To co moze byc.Teraz mialem okazje,rozebralem go przekrecilem sitko,choc nie bylo przepalone,swieczka dobra choc nie sprawdzalem jej po prostownik,lecz tylko miernikiem.Na co jeszcze zwrocic uwage ???

Ostatnio edytowane przez peters ; 02-11-2011 o 23:22
peters jest offline   Odpowiedź z Cytatem