Temat: [Mondeo 2000-2007] Dziwne stuki z przodu
View Single Post
Stary 06-06-2014, 09:15   #3
Bomba1233
ford::average
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 30-11-2013
Skąd: Libiąż
Model: Mondeo Mk III i Ford S-max
Silnik: 2.0 PB i 2.0 EB
Rocznik: 2002 i 2011
Postów: 112
Domyślnie Odp: Dziwne stuki z przodu

kolego zacznijmy od tego że trzeba najpierw zlokalizować problem bo tak to całe auto wymienisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sprawdź sobie łożysko na przegubie ja miałem walnięte i się tłukło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u mnie stukało coś z lewej strony ostatnimi czasy i okazało się że mam luźny klocek hamulcowy :/ przy hamowaniu ustaje ;/
Jedz na stacje diagnostyczną on ci sprawdzi za free co ci sie tłucze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co do łożysk amortyzatorów jak one siadają to słychać zgrzypienie przy przyśpieszaniu...
Ja bym jeszcze sprawdził mocowanie wydechu bo mogło coś sie tam poluzować i stuka o podwozie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daj znać co z tym stukaniem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał weksla31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja osobiście na logike skłaniam się nadal ku przegubom, ewentualnie jakiś luz na połączeniu skrzyni biegów z półosią? Czy mogło się np wyrobic wejście do skrzyni (tam gdzie uszczelniacz półosi) Brak mi już nerwów, pieniędzy itp Jeździ auto niby normalnie al;e to tłuczenie mnie wykańcza.
pomocy.
kolego a może chodzi o samą skrzynie...dwumas działa poprawnie?...jak ci bierze sprzęgło??

A co do przegubów to przy pełnym skręcie w tym przypadku w prawo i ruszaniu słyszał byś przeskoki i chrupanie ;/
Bomba1233 jest offline   Odpowiedź z Cytatem