View Single Post
Stary 10-12-2017, 18:58   #562
Dyplomata1961
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 21-09-2012
Skąd: Radom
Model: Mondeo
Silnik: 1,6 Ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 18
Domyślnie Odp: Ile pali Wasz EcoBoost?

Witam Wszystkich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miasto...i miasto to duża różnica.W centrum Warszawy,w godzinie szczytu , w korku spalanie przekroczy spokojnie 10l/100km...a już lajtowy przejazd trasą siekierkowską obniży wynik do ...8,8 l/100km.Inną sprawą jest wskazanie kompa.VAG ma bardziej precyzyjny system ( miałem Superba na pompowtryskach,to sprawdziłem i wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) .Sam mam 1,6 Heco Power...i spalanie w stosunku do fabrycznych nastawów się nie zmieniło,natomiast stosowanie wybiegów luzem , przyspieszanie na 2/3 możliwości i dalej "lekka noga" powodują , że miejskie spalanie waha się od 8,2 do 9,9 l/100km. Turbo tak mają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....co do oliwy to leję Millersa Eco Nano i między wymianami utrzymuje się stan nominalny...nie dolewam nawet grama...ale też i autostrady nie ma...bo wtedy ok. 0,2 l/100 km...maksymalnie!!!
Dyplomata1961 jest offline   Odpowiedź z Cytatem