View Single Post
Stary 28-11-2011, 21:45   #10
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Na czym fabryka oszczędziła w produkcji?

Cytat:
Napisał kamich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...)w katalogu napisano że górna linia drzwi jest wykończona srebrną listwą. u mnie tej listwy brak. W salonie powiedziano mi, że to jest błąd w katalogu i w rzeczywistości wersja Titanium jest pozbawiona tej listwy. Czy posiadacze C-maxa w wersji Titanium mogliby potwierdzić, że tego srebrnego wykończenia górnej lini drzwi nie ma?
To jest radosna twórczość osoby robiącej katalog Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. I nie tylko do C-maxa, tylko każdego.
Też się kiedyś nad tym zastanawiałem. Górna linia drzwi, to inaczej dolna linia szyb. Według Forda drzwi kończą się razem z blachą, a szyba to chyba nie drzwi już Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale górna linia drzwi w połowie auta? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem