View Single Post
Stary 25-11-2019, 20:49   #5
kacza1982
ford::average
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 17-02-2019
Skąd: Wodzisław Śląski
Model: Ford S-Max flexi
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 103
Domyślnie Odp: Byłby ktoś skłonny podjechać zobaczyć autko ?

Wtrącę swoje 3 grosze, dosłownie offtopic... niestety. Na moje oko, ten przebieg jakoś dziwnie niski, a dlaczego?
1. Kierownica z lewej strony wytarta (to nie jest oczywiście wyznacznik dużego przebiegu, bo może przebieg typowo miejski, ale to też nie do końca dobra oznaka)
2. Mieszek gałki zmiany biegów wygląda na wymieniony na najtańszy zamiennik, ale mogę się mylić
3. Wytarty przycisk obiegu wewnętrznego? Trochę to dziwne, bo w climatronicu chyba sam się włącza taki obieg, a wygląda na intensywnie używany
4. Cena bez opłat
5. Warto by jednak wydać te kilkadziesiąt złociszy na sprawdzenie auta online po otrzymaniu numeru vin - wbrew pozorom to nieduży wydatek w stosunku do utopienia kilku tysięcy na późniejsze naprawy jeżeli licznik skręcony

Osobiście - nie jestem zwolennikiem kupowania auta na tak dużą odległość, aby nie jechać kilkuset kilometrów i się zawieść albo kupić auto na siłę i później pluć sobie w brodę - cierpliwość to dobra cecha podczas poszukiwań auta i nigdy nie szukać wg najniższej ceny

Powodzenia szwagrowi życzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kacza1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem