View Single Post
Stary 05-10-2012, 21:57   #75
jerzu
ford::average
 
Avatar jerzu
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 18-08-2004
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK3 kombi
Silnik: 1.5 TDCi 95KM
Rocznik: 2017
Postów: 145
Domyślnie Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.

Cytat:
Napisał M.A.G. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja zostałem zbyty przez policję...

Powiedziano mi, że miesiąc oczekiwania to za krótko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., że mam wysłać list do gościa z ponagleniem wysyłki lub z prośbą o zwrot kasy i jeżeli zostanie potwierdzone, że adresat istnieje (czyli list nie wróci) dopiero się zgłosić na komisariat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Normalnie takich "jaj" to się nie spodziewałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeba było poprosić numer służbowy policjanta i namiar na jego przełożonego. Im się nie chce, bo to papierkologia, zaniża im skuteczność itp. Mnie też próbowali zbyć, jak zgłaszałem sprawę porysowania auta przez parkującego obok tumana. Po krótkiej wymianie zdań sprawa została przyjęta.
__________________
Dariusz "jerzu" Niemczyński https://www.facebook.com/jerzu70
Ford Focus MK3 1.5 TDCi 95KM `17 był Ford Focus 1.6 TDCi 109KM `06 & Ford Transit 2.0 TDDi `03 & Ford Mondeo 2.0 TDDi `02 Ghia
jerzu jest offline   Odpowiedź z Cytatem