View Single Post
Stary 09-02-2022, 14:31   #18
tessa
ford::amateur
 
Imię: Teresa
Zarejestrowany: 27-07-2020
Skąd: Bytom
Model: SMax
Silnik: ecoboost 1.6
Rocznik: 2013
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ecoboost 1.6, jak pozwać Forda, skarga do UOKiK, zwrot za silnik

Cytat:
Napisał kln1920 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uuu, jak stres małych dzieci to można spokojnie 5 dużych baniek wołać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie trawię tego argumentu. Ja wiem, że 1.6 to bubel, większość ludzi wie, że bubel. Ale nie wierzę, że cokolwiek ugrasz. Akcja była, a to że niewiele w sumie dała, to już inna kwestia. I nie porównuj systemu w USA, który "nagradza" debili, bo jak na kaktusie nie jest napisane "nie wkładać sobie w odbyt", a ktoś włoży i zrobi sobie kuku, to ugrywają całkiem fajne odszkodowania.
1. żądam odszkodowania za zniszczone silniki i należy mi się jak psu buda, więc nie wiem o jakich dużych bańkach piszesz.
2. O akcji nigdy nie zostałam poinformowana, a Ford w tym zakresie złamał przepisy.
Akcja nazywa się Safety recall czyli akcja przywoławcza ze względów bezpieczeństwa i nie ograniczała się wyłącznie do zainstalowania czujnika poziomu płynu dla idiotów.
Jak można wyprodukować samochód, który nie informuje o temperaturze płynu chłodzącego??? Przykładowo, w Outlanderze mojego męża, którym obecnie jeżdżę , poszła uszczelka przy pompie, jechałam wtedy autostradą lewym pasem, wyświetliło się ostrzeżenie, natychmiast się zatrzymałam na pasie awaryjnym i nic się nie stało.

3. Proszę czytać ze zrozumieniem. Nie porównuję systemów w Polsce i USA. Na sugestię, że będę musiała sądzić się z Ford General Motors a to bardzo kosztowne, stwierdziłam, że akurat w USA jest możliwość nie ponoszenia kosztów obsługi prawnej i procesu, żeby wytoczyć komuś sprawę.

Bump:
Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dramat, jaka naiwność...
Poproszę jednak o merytoryczne uwagi...

Bump:
Cytat:
Napisał M.A.G. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
.
Co nie zmienia faktu, że mimo wszystko, życzę Pani powodzenia i ogromu cierpliwości jeśli dalej Pani będzie ten pozew kontynuować.
Dziękuję, pozew kontynuować będę na pewno, wszystkie fakty świadczą na moją korzyść, jeśli liczą się się zniechęcę albo wystraszę to się przeliczą.

Od UOKiK oczekuje, że im dowalą karę, jeśli spuszczą mnie na drzewo, złożę skargę do prokuratury, a na decyzję prokuratury służy mi zażalenie do sądu.

To nie jest tak, że można wyprodukować setki tysięcy bubli, skasować, a potem pokazać klientom gest Kozakiewicza.
tessa jest offline   Odpowiedź z Cytatem