View Single Post
Stary 21-09-2015, 20:12   #14
deviljin84
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-04-2015
Model: mondeo mk4
Silnik: 2,0 tdci 140km
Rocznik: 2009
Postów: 45
Domyślnie Odp: szarpanie w przedziale 2000-3000 obrotów a zapowietrzenie układu paliwowego TDCI

technikibart dziekuję za odpowiedz jednak ja mam focusa mk1 tam chyba inaczej to wyglada...

od dolu z tego co sie orientuje idzie do egr taki przewod w obudowie z siatki metalowej (zbrojony) i z tego co czytalem to ten przewod sie odkreca i zaslepia... tylko niektorzy pisza ze trzeba wlozyc zwezke a inni ze calkowicie zaslepic... i nie wiem ktora wersja jest prawdziwa...

na logike to jak zaslepic to zalkowicie bo inaczej to.... hmmm

a ma ktos jeszcze jakies pomysly? moze jakis czujnik wariuje?
bledow brak przynajmniej w trybie testowym zegarow... bo sprawdzalem... u mechanika na kompie tez nic... elma nie podepne bo diesle dopiero po 2004 roku obsluguje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

czytalem tez o zacinaniu turbiny ze zmienna geometria ale jesli by tak bylo to by sie lopatki zablokowaly i by mial blad przeladowania turbiny... wiec to chyba nie to... szukam caly czas i nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

chyba bede musial w koncu podjechac do fachowcow od diesli ale oni to pewnie skasuja zaraz wtryski wymienia a roznicy zadnej znajac zycie...

Ostatnio edytowane przez deviljin84 ; 21-09-2015 o 20:17
deviljin84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem