View Single Post
Stary 02-10-2015, 21:05   #28
deviljin84
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-04-2015
Model: mondeo mk4
Silnik: 2,0 tdci 140km
Rocznik: 2009
Postów: 45
Domyślnie Odp: szarpanie w przedziale 2000-3000 obrotów a zapowietrzenie układu paliwowego TDCI

zeno ale na wszystkich przewodach miales powietrze czy tylko na tych gdzie wtryski padly? bo ja mam na wszystkich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mjprzem a czy moze byc taki normalny przewod taki przezroczyty? nie musi byc zbrojony skoro sa tam chyba 2 bary? nic nie rozsadzi? a poza tym sie nie zapowietrzy jeszcze bardziej? ktos wie jaka tam jest srednica otworu? no i czy ktos ma moze jakies foto gdzie to wpiac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

czytalem tez o czujniku polozenia walu korbowego... w sumie gdyby nie to powietrze to objawy z tego co wyczytalem sie zgadzaja... czasem mi zgasnie jak jade na niskim biegu a czasem po odpaleniu zalapie i zaraz zgasnie ale to bardzo zadko... np po zimnej nocy... a czy jest mozliwe zeby czujnik temperatury paliwa na pompie padl? i jakie wtedy sa objawy? bo na zimnym szarpania nie ma tylko jak sie rozgrzeje...

i co najwazniejsze gdzie znajde ten czujnik? wiem ze na laczeniu skrzyni z silnikiem ale po ktorej stronie? i jak go zdemontowac? jest on tylko wsowany i przykrecany do takiej lapy czy moze jakos inaczej? i czy dostep jest do niego od gory czy od dolu?

co do elma to chyba mam tego nowego bo na BT... zachcialo mi sie bez kabli...
a ten kabel f-super dalby rade?

dzieki za odpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez deviljin84 ; 02-10-2015 o 21:07
deviljin84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem