Temat: [Galaxy 2000-2006] Jakie są wersje klimatyzacji?
View Single Post
Stary 03-09-2008, 07:53   #5
marwyk
ford::professional
 
Avatar marwyk
 
Zarejestrowany: 11-07-2006
Skąd: Kraków
Model: VW SHARAN
Silnik: 1.9tdi 110KM
Rocznik: 1999
Postów: 1,384
Domyślnie Re: [MK2] Mylące oznaczenia 1.9TDI - jak być powinno? (+klima)

Cytat:
Napisał tomi98
Cytat:
Taki panel klimatronika, nic nie swiadczy że klima jest jedno lub dwustrefowa
to powiem szczerze, że nie widziałem naszego vana z serii Galaxy aby miał ten typ klimatronika
( czyli sterowanie na tył i przód) i nie miał dwustrefowej klimki :fcp4
Ja takiego miałem poprzednio i jest tak jak kolega STEFANO pisze.
Teraz mam z górnymi nawiewami i faktycznie są dwa parowniki.

Najlepiej nie sugerować się środkiem tylko się schylić i zobaczyć czy idą rurki (konieczne całe aluminiowe) do klimy na tył.
Nie mylić z wężami do dogrzewacza i do tylnego ogrzewania - u mnie są 4 weżę i wtedy wiadmo co mamy na 100%.

A handlarze niejednokrotnie to ciemne istoty które dopisują tyle bajerów aby wcisnąć każde auto bez względu czy auto to ma czy nie.
Ostatnio właśnie jedną panią uświadamiałem co miała takie auto jak ja i twierdziła że ma klimę podwójną oraz webasto stacjonarne. Na moją prośbę o właczenie tego urządzenia powiedziała że one anie wie jak to włączyć ale jest na pewno bo ma niemieckie dokumenty i tam właśnie w nich to pisze. A klimę miała bez górnych nawiewów i twierdziła że jak jedzie to z tyłu też jest zimno czyli klima jest dwustrefowa, a poza tym na panelu się to reguluje.
Nie chciała słuchać żadnych moich wyjaśnień, więc stwierdziłem że szkoda dyskusji z baranem niech szuka innego barana to sie może dogadają.
marwyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem