Temat: [Mondeo 2000-2007] podłączenie przewodów podcisnienia
View Single Post
Stary 28-06-2011, 19:06   #10
berek1903
ford::average
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 22-03-2011
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo mk1
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 1993
Postów: 143
Domyślnie

witam znowu mam problem dzisiaj pobawiłem sie z kablami i zrobiłem czujnik cisnienia wkoncu jest na nich prad ,przewody podcisnieniowe powymieniałem załozyłem wedłóg kolejnosci którą napisał MAX* odpaliłem auto ojciec gazował i patrzyłem na dzwigienke turbiny ,wkoncu zaczeła sie rusac wiec zamknołem maske no i długa wyjechałem z bramy dodałem gazu iiii wcisneło mnie w fotel ale zaraz wystrzał,wróciłem do domu zobaczyłem ze opaska póściła i przewód wypioł sie przy IC wiec załozyłem na nowej opasce i problem dzwigienka sie nierusza i niema syczenia przy dodawaniu gazu (patrzyłem na przewody gumowe wygladają ze niema pekniec macie jakies sugestie???

acha bo zapomniałem dodac przewody zastepcze od podcisnienia zrobilem z rurek miedzianych kupiłem na stacji gdzie zakładaja LPG oczywiscie wszystko ładnie pasuje na konce nazunieta jest bardzo ciasno rureczka gumowa zero jakich kolwiek przedmuchow bo w jedna strone dmuchałem a z drugiej zatykałem palcem i ciiiszaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. rurka ktora kupiłem ma srednice fi8

Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 11-07-2012 o 23:21
berek1903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem