View Single Post
Stary 22-08-2014, 16:41   #66
kwiatek8914
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-05-2011
Skąd: Ł
Model: Ford FOCUS
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2001
Postów: 19
Domyślnie Odp: Nadmuch powietrza,działa tylko w pozycji 4

Witam, właśnie przed chwilą wymieniałem ten bezpiecznik, który swoją drogą nawalił chyba w czerwcu, ale że '"jakoś" nie miałem potrzeby używać nawiewu to zrobiłem to właśnie dzisiaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sporo pierdzielenia, potrzebne zwinne rączki. U mnie kostka była czarna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeśli chodzi o bezpiecznik kupiłem 10 sztuk za 12zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bezpiecznik termiczny 216 stopni 10A. Sklep elektroniczny nie mógł w inny sposób zamówić tego w hurtowni (jeśli komuś potrzebny taki bezpiecznik to się odzywać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). Wszystko zrobiłem zgodnie z zaleceniami w filmiku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

FILMIK KTÓRY ZAMIESZCZAM NIE JEST MOJĄ WŁASNOŚCIĄ, TYLKO UŻYTKOWNIKA PORTALU Y.T. orylam, ZAMIESZCZAM GO TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH OGÓLNEGO POŻYTKU, A NIE WŁASNEJ KORZYŚCI!!!

https://www.youtube.com/watch?v=w5YM3AUz0Ls

Ostatnio edytowane przez kwiatek8914 ; 22-08-2014 o 16:47
kwiatek8914 jest offline   Odpowiedź z Cytatem