Temat: [Mondeo 2000-2007] Czujnik cofania - parkowania - nie dziala
View Single Post
Stary 09-01-2011, 17:43   #35
corneliusab
ford::expert
 
Avatar corneliusab
 
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: AB(DE) / GD(PL)
Model: S-Max Titanium S / Kuga Individual
Silnik: 2.5 T 220 PS / 2.5 T 200PS
Rocznik: 2009 / 2009
Postów: 3,731
Domyślnie Odp: Czujnik cofania - parkowania - nie dziala

22mm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak mierzylem otwor to bylo prawie 30mm, sama czujka ma 16mm. Hak mam ale nie wpiety, z DE forum wyczytalem, ze po wpieciu haka PDC automatycznie sie rozlacza, mam tez schemat i tak by z niego wynikalo, ze sie wylacza w momencie wpiecia haka. Ciekawe czy mozna jakos je sprawdzic np. omomierzem, dzis na DE stronych wyczytalem, ze czujnik powienien miec ok. 0,8-0,9 ale nie wiem czego bo nie pisalo, nie chce mi sie wierzyc, ze mam 4 czujki walniete, bynajmniej tak pokazuje self test. Jak mi sie nie uda dojsc co to jest i ile tak naprawde czujek jest walnietych to kupie jakis PDC w necie i zamontuje. Jedna czujka u mnie w serwisie forda w DE kosztuje 81€, a na ebayu 20-25€. Chyba pojade do firmy na podnosnik i przejrze jeszcze instalacje, przeczyszcze, pomierze miernikiem czy sa przejscia, moze kabel gdzies zlamany albo cos, jak nic z tego nie bedzie to zrobie tak jak ty. MINIO_STW sciagales zderzak do zakladania nowego PDC czy nie i jak sobie poradziles z hakiem po montazu PDC z allegro, czy moze kupiles PDC obslugujacy hakGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moje Mondeo


Ostatnio edytowane przez corneliusab ; 09-01-2011 o 17:47
corneliusab jest offline   Odpowiedź z Cytatem