View Single Post
Stary 27-01-2011, 15:38   #39
mephistus
ford::amateur
 
Avatar mephistus
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 26-10-2010
Skąd: Tychy
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2001
Postów: 3
Domyślnie Odp: [MK3] Błąd P2339,P2338,P2337,P2336 - nie można wykasować

Cytat:
Napisał karex Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po prostu rozpylacze są w stanie agonalnym i zamiast mgiełki w czasie wtrysku jest strumień, lub krople. W takim stanie za długo mogą nie pociągnąć tłoki. Są to rzadkie przypadki, ale się zdarzają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Do tego nie ma chyba też wtedy "przedwtrysku". Skutkuje to spalaniem stukowym - czyli poza granicą normy.
Witam wszystkich forumowiczów. Mam Mondasa 2.0 TDCI z 2001r i od niedawna mam taki sam problem (bląd P2339, sprężynka, brak mocy, problemy z odpalaniem na zimnym silniku). Czy przy śr. spalaniu ok 7.2 l/100 może byś mowa o spalaniu stukowym?

Po konsultacjach ze znajomym mechanikiem i próbach przelewowych doszliśmy do wniosku ze wtrysk zgubił kod.

Próba przelewowa wyszła tak : 15/15/13/20 więc chyba nie najgorzej chociaż zastanawiam się nad tym 4 wtryskiem... Według mnie 20 ml to jeszcze nie tragedia.. Jeśli się mylę to poprawcie mnie drodzy koledzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mephistus jest offline   Odpowiedź z Cytatem