Temat: [C-MAX 2003-2007] Typowe Awarie
View Single Post
Stary 06-10-2011, 08:34   #192
konrad_b
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-11-2009
Skąd: Krk
Model: C-max
Silnik: 1.8 120KM by LPG BRC SQ24
Rocznik: 2004
Postów: 379
Domyślnie Odp: Typowe Awarie

u mnie wybiło 111 111 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zrobimy więc małe zestawienie
poprzedni właściciel, w ASO wymienił

30 000 - klocki przód :O
35 000 - żarówki H7 obie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
42 000 - lampka tablicy, klocki tył, płyn hamulcowy
59 000 - klocki i tarcze przód, świece, łącznik stabilizatora, zamek drzwi
65 000 - lampa tablicy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
69 000 - świece Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
67 000 - naprawa bębenka zamka maski, klakson

tu się kończy historia ASO i zaczyna moja "garażowa" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
75 000 - altek, paski
90 000 - nowy aku (po 6latach)
105 000 - naprawa klimy, oring i rozwalona (przez ASO?) skrzynka bezpieczników
110 000 - wymiana kpl sprzęgła (bez dwumasy)

coś buczy, podejrzewam łożysko prawy przód - głośniej buczy przy skręcie w lewo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

w sumie sporo tego, widać że pierwszy właściciel nie oszczędzał auta - klocki po 30kkm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja zrobiłem już od kupna 40kkm na klockach które założył przy 60kkm
być może to było przyczyną szybkiego padu sprzęgła ?

aha, dziura w progu i zardzewiałe ranty drzwi z jednej strony, ale to efekt "fachowej" naprawy ASO w 2005r. po przygodzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
konrad_b jest offline   Odpowiedź z Cytatem