View Single Post
Stary 03-09-2015, 07:20   #6
czesiek_22
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-06-2012
Model: C-Max 1.8 Ghia
Silnik: 1,8
Rocznik: 2009
Postów: 82
Domyślnie Odp: Spadek mocy, tryb awaryjny podczas jazdy-błedy P1202, U2023

Cytat:
Napisał kristof85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tez się mecze z tym problemem tyle tylko ze ja robiłem trasę 1800 km z Francji, po sprawdzeniu wiązki wtryskiwaczy skieruj się na wtryskiwacz numer 2. esp tez mi sie palilo
Wykasowałem błędy, przejrzałem wiązki wyczyściłem trochę i jezdzi. Zauważyłem że od czasu do czasu lekko szarpie wolnymi obrotami może coś się dzieje z tym wtryskiwaczem. Na razie czekam, aż coś znowu wyskoczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał MG MAX Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapaliła mi się w trakcie jazdy kontrolka ESP i silnik przestał reagować na gaz. Po wyłączeniu i odczekaniu kilku minut samochód ponownie odpaliłem i bez błędów dojechałem do domu.
Na co mam zwrócić uwagę, żeby znowu na środku skrzyżowania nie zostać z niedziałającym gazem i bez możliwości opuszczenia skrzyżowania...
Musisz szczytać błędy bo jak nie raz już koledzy pisali na forum "nie mamy kryształowej kuli i na odległość nic nie można poradzić"
czesiek_22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem