Temat: [Mondeo 2000-2007] Tiptronic nie zalącza 1 i 2 biegu
View Single Post
Stary 27-06-2010, 12:04   #2
TTT
ford::average
 
Avatar TTT
 
Zarejestrowany: 15-06-2008
Skąd: Żyrardów
Model: Mondeo Ghia MKIII Kombi Automat, Transit Jumbo
Silnik: 2.0 TDci / 2.2 TDci 125 KM
Rocznik: 2004 / 2012
Postów: 122
Domyślnie Odp: Tiptronic nie zalącza 1 i 2 biegu

Witam,
Gdy ja kupiłem swoje auto ( czerwiec 2008 ) miałem wrażenie że skrzynia działa nieprawidłowo. Więc podjechałem do:
- Samko - opinia kierownika po przejechaniu autem - skrzynia do remontu - dał mi max miesiąc jazdy - okazało się że skrzynia działa normalnie i jeżdżę już dwa lata bezproblemowo - wymieniłem tam tylko olej,
- serwis w Jankach - na rozjeździe na Katowice/Kraków kierujesz się na Kraków i jakieś 200 metrów po lewej stronie jest serwis - chyba nazywa sie autotransmisja - ale wrażenia nie za ciekawe - podpieli się kompem ale nic nie zdiagnozowali bo nie mogli się "połączyć"
- serwis w Nadarzynie - tam za samą jazdę próbną celem ustalenia czy skrzynia działa "nienormalnie" chcieli chyba około 100 zł a za podpięcie pod kompa kilka stówek - więc zrezygnowałem.
- serwis ASB - nie pamiętam miejscowości - ale jak jedziesz z W-wy do Katowic - jakieś 20 km od Janek mijasz po lewej stronie Shella - i na następnym skrzyżowaniu dajesz w lewo - chyba to jest przy Fincostalu - jedziesz potem jakieś 2-3 km i po lewej stronie jest serwis - choć mały to sprawiał ogólnie bardzo dobre wrażenie - odbyłem jazdę próbną z mechanikem - może tam spróbuj.
TTT jest offline   Odpowiedź z Cytatem