View Single Post
Stary 25-06-2017, 14:07   #1
Ralf08
ford::average
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 25-06-2017
Skąd: Rzeszów
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2010
Postów: 49
Domyślnie Chce Kupić Forda Focusa MK2 - porady

Witam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na poczatku chcialem was powitać bo jestem nowy na tym forum, i pisze swojego 1 posta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale co mnie tutaj sprowadza:
Od kilku mięsiecy szukam samochodu dla mnie. Na początku patrzyłem na BMW E46, potem Leon, ale zdecydowałem się na Forda Focusa Mk2.

Aktualnie posiadam około 20 tysięcy na ten samochód, ale chce go kupić gdzieś na jesień - październik - początek listopada więc bede miał około 26-27 tysięcy.
Zaznaczam że nie robie dużych dystansów, bo miesięcznie wychodzi jakieś 700-800 km, gdyż tylko do pracy ( i to nie zawsze) i do dziewczyny.

Benzyna czy Diesel w takich przebiegach? 1.6 czy juz bardziej kupić 1.8 ?
Patrzyłem bardziej na tego Forda po Lifcie, bo bardziej mi sie one podobają, wiec za 20 tysięcy kupie dobry samochod po Lifcie?

Chce by ten samochod byl w miare ekologiczny, aczkolwiek bez przesady, bo na paliwo mnie stać. Co patrzeć przy wyborze takiego samochodu? Prosze o porady, Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ralf08 jest offline   Odpowiedź z Cytatem