View Single Post
Stary 13-09-2022, 17:11   #7
MrCris
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 25-08-2021
Skąd: k/Gdańska
Model: SMax Mk2 Vignale
Silnik: 2.0 Bi-turbo 210KM diesel
Rocznik: 2018
Postów: 11
Domyślnie Odp: Skasowany post

Witam. Dzięki za wyjaśnienie przede wszystkim. Moje uwagi jako początkującego i bardzo okazjonalnego użytkownika.

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Doprawy nie wiem, dlaczego tak uważasz, Twój temat jak był przesunięty do innego wątku to przez pewien czas dalej istniał, jak zerkniesz w jakiś dział np S-Max to na pewno zauważysz tematy z przedrostkiem "Przeniesiony:..." i jest to odnośnik do miejsca docelowego, który znika po ustawionym czasie by nie zaśmiecać Forum. Widocznie rzadko korzystasz i nie zdążyłeś "załapać się" na odnośnik - stąd złudne wrażenie usunięcia w niebyt.
Dokładnie tak musiało być. Nie przesiaduję tu często więc pewnie nie miałęm możliwości zauważenia tego. Spodziewałbym się jakiejś automatycznej wiadomości, że mój temat został wcielony w inny. Dlatego nadal uważam, że nie jest to zbyt przyjazne użytkownikowi. Może powinienem sprecyzować, że okazjonalnemu/nowicjuszowi. Dobry UI to więcej niż połowa sukcesu UX. Ale chyba nie ma tu nikt kontroli nad tym chyba już dość starym silnikiem forum. Np kalendarz się zawiesił na roku 2020...

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakby to Forum było NA PRAWDĘ średnio przyjazne to według regulaminu śmiało byś mógł otrzymać ostrzeżonko z §12 "Obrażanie kogokolwiek na Forum jest niedopuszczalne" za wyzywanie od daltonistów
To było zapytanie, a nie stwierdzenie więc nie uważam, że obraza kogokolwiek.

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
plus do tego jeszcze jedno za dywagacje w działach technicznych o kolorze deski
Gdzie jest informacja, że foum Samochody/Smax to strikte techniczne forum? Może znowu coś mi umknęło. Wg mnie jest to dział do dyskusju o wszystkim dotyczącym przedewszystkim lub tylko forda Smax.

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- ktoś to jednak za Ciebie zrobił...
Nawet jakbym szukał tematu o kolorze deski to bym nie szukał choroby wieku dziecięcego dotyczące samochodu od kilku lat w produkcji (skrzynia nowego typu). NAdal uważam, że mój temat w wątku w którym jest nie bardzo pasuje. Nie wspominając, że wątek umarł chyba 3-4 lata temu.

Pozdrawiam
MrCris jest offline