View Single Post
Stary 04-06-2009, 21:40   #57
darnel
ford::expert
 
Avatar darnel
 
Zarejestrowany: 05-03-2007
Skąd: Zabrze
Model: mondeo mk3
Silnik: 2,2 Tdci 185 KM 440 Nm
Rocznik: XXI
Postów: 3,197
Domyślnie Odp: podłużnice progi wymiana - naprawa -kupno

Cytat:
Napisał brajdak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dobrze mi sie wydaje to w podluznicach nie masz gwintow, masz tylko dzury na belke a belka jest przykrecona do blachy grubej ktora jest zgrzana z podluznica od srodka w podluznicy i w niej sa gwinty. Moim zdaniem robic gwinty w blasze 1,5 czy 1 mm i przykrecac do niej cala belke to by bylo zbyt niebezpieczne. Jak napisalem, w srodku masz gruba blache i w niej sa gwinty
Nie sugeruję że powinny być gwinty w blaszce jak żyletka. Rzuciłem okiem i wydawało mi się, że w podłużnicach są te otwory gwintowane. Teraz widzę więcej na tych fotkach. Są tam otwory przelotowe a skoro jest jeszcze jakaś belka to wypada i ja mieć, bo zdarza się że urywa się cała belka wleczona więc to grube miejsce z gwintem nawet jeśli to belka to ono też koroduje. Ja przez dziurę w podłużnicy wymacałem że jest ona gruba na ok 4 mm . Ta na fotkach jest cieniutka. Ty też piszesz o 1-1,5 mm. To zwykła grubość podłużnicy? Co ja tam więc namacałem, że tak grubo było???
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Obraz 098.jpg (95.7 KB, 124 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Obraz 099.jpg (94.7 KB, 89 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Obraz 100.jpg (94.8 KB, 80 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Obraz 101.jpg (95.0 KB, 73 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Obraz 102.jpg (96.4 KB, 80 wyświetleń)
__________________
zostań bliźniakiem genetycznym -> Zachęcam.
Jest mondeo i kilka innych fordów
darnel jest offline   Odpowiedź z Cytatem