View Single Post
Stary 10-10-2009, 08:09   #3
tadekmazianek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-10-2009
Model: mondeo
Silnik: 1.8td
Rocznik: 1997
Postów: 4
Domyślnie Odp: Mondeo 97, 1.8 td samoistnie zwiększa obroty do maksimum

Cytat:
Napisał dempsej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
opcja szukaj się kłania. Temat znany i wałkowany setki razy. Szukaj pod hasłem "booster", "membrany".
Myślisz, że nie szukałem? ze 3 godziny w nocy... Zawsze szukam, bo też mnie ludzie czasem pytają o coś co "było wałkowane..." i wiem jak to osłabia. Tylko, żeby szukać trzeba wiedzieć czego. A ze mnie mechanik nawet nie niedzielny.

W końcu zarejestrowałem się i myślę, że będę częstym gościem.

Dzięki wielkie i olbrzymie, dozgonne i wieczne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. za cenna podpowiedź. Znalazłem taki link - to dla wiadomości innych biedaków których Ford zamienia się czasem w rakietę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

http://www.mondeoklubpolska.pl/modul...rticle&sid=168

Postaram się zaraz wykręcić ten zawór i sprawdzę.

Uruchomiłem silnik i póki zimny był było ok , a po 3 minutach zaczął z wolna wchodzić na coraz wyższe obroty - około 2 tys na jałowym.

WAŻNE - sprawdziłem przed chwilą stan oleju w silniku i jest o jakieś 4cm-5cm powyżej maksimum - olej wygląda na niezmiksowany z wodą.- w sumie ok. Możliwe żeby go przybywało samoistnie? Czy też po prostu ktoś sobie wlał na zapas?
A w związku z tym poziomem oleju , czy są jakieś dodatkowe sugestie oprócz tego że zaraz spuszczę ze dwa litry jak myślę?
Dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tadekmazianek jest offline   Odpowiedź z Cytatem