Temat: [Fusion - Mondeo USA] 2.0 EB 240km - założone LPG
View Single Post
Stary 29-10-2021, 09:43   #376
bartek2504
ford::average
 
Imię: Bartłomiej
Zarejestrowany: 11-02-2014
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 EB 240KM +lpg KME NEVO SKY DIRECT
Rocznik: 2015
Postów: 83
Domyślnie Odp: 2.0 EB 240km - założone LPG

Cytat:
Napisał Hubercior Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2) KME EVO Sky Direct
mam taką instalacje,
- sky direct,
-redutkor GTS,
-wtryski yeti+,

zalozona przy 50k km, obecnie ponad 120k km na liczniku, co 10k km wizyta u Arka w Auto Dakar- wymiana filtrow lpg i podlaczenie pod kompa +wymiana oleju, swiece co max 60k km.
spalanie po stolicy wg fuelio -ok 2l pb (ale ja duzo jezdze i gasze/uruchamiam kilkanascie razy dziennie), lpg ok 12l,
Powiem tak, jak masz mozliwosc to w ciemno jedz do Arka, ma doswiadczenie w gazowaniu eb i wie co robi.

Cytat:
Napisał Hubercior Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niedaleko mnie jest jeszcze ALLTOP ul.Chodecka 1D. Jakieś opinie o nich ?
slyszalem pozytywne opinie ale niewiem jak u nich z gazowaniem ecoboostow.

Cytat:
Napisał Hubercior Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jaka obecnie jest cena instalacji KME Sky Direct oraz Zenita Direct
2 lata temu ok 5k brutto, teraz pewnie jak ze wszystkim cena poszla do gory, ale nie szukalbym tu oszczednosci na montazu, znam osoby ktore pojechaly 100km za Warszawe zalozyc lpg 500zl taniej i żałują Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
bartek2504 jest offline   Odpowiedź z Cytatem