View Single Post
Stary 18-05-2018, 22:27   #76
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Nowe A7 czy może nowe Q7 czy może Q5 ?

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wziąłem podgrzewanie przedniej szyby i co się okazało? że aby je wziąć muszę wziąć także phoneboxa który kosztuje kolejne 3k i który jest mi całkowicie zbędny, no ale bez niego nie będę miał podgrzewanej szyby -_-. Nie wiem co bezprzewodowe ładowanie telefonu + zwiększenie zasięgu ma wspólnego z podgrzewaną przednią szybą no ale cóż...
W VAGu podgrzewana przednia szyba ma między warstwami napyloną bardzo cienką warstwę srebra. Nie ma drucików. Z punktu widzenia przenikania fal o częstotliwości GSM to prawie ekran jest. Dlatego w Audi, żeby odbiór GSM w samochodzie był dalej na przyzwoitym poziomie potrzebny jest replikator czyli po ichnemu phonebox. W Golfie np nie ma (a przynajmniej nie było przed liftem bo teraz nie wiem) takiego powiązania ale za to zasięg w samochodzie spada.
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem