View Single Post
Stary 06-05-2015, 14:42   #7
Miroo
ford::beginner
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 29-03-2013
Skąd: Poznań
Model: Focus II Titanum Kombi Automat
Silnik: Duratorq 1997 TDCI 136 KM
Rocznik: 2008
Postów: 49
Domyślnie Odp: Płyny eksploatacyjne czy znacie coś lepszego

Cytat:
Napisał Fulara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

troche dziwne też pytanie, który płyn chłodniczy lepszy od fordowskiego. a co chcesz lepszego ? i na tym i nawet na k2 będzie silnik chłodzony, więc znowu kombinowanie widzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wiesz.. chodzi o jakość mi - pytam się przecież o to wyraźnie...

stąd moje pytanie... chcę sprawdzić, czy jest coś lepszego dzięki czemu moje auto będzie działało lepiej... wiadomo przecież, że oryginalny produkt nie musi być najlepszy... on jest optymalny wg tego jak producent (w tym przypadku auta głównie) chce zarobić a nie zaoferować najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie..

Może ktoś coś wie albo ma jakieś doświadczenia z których wynika, że inne płyny są skuteczniejsze... Generalnie mam zamiar jeszcze poużytkować moją fokę i dlatego pytam czy ktoś zna lepsze rozwiązanie bo jeśli mam na materiał (płyn) wydać 35 czy 45 to nie ma dużej różnicy ale może różnica będzie i przyniesie to zysk dzięki temu, że ktoś podpowie jakiś lepszy płyn, dzięki któremu oszczędzi się na wydajności albo ostrzeże przed jakimś szajsem... K2 pewnie można wlać i zaoszczędzić kilka złotych tylko chyba przy takich różnicach jak kilka złotych a nie jakieś wielkie zasadnicze różnice to chyba lepiej iść w górę jakością niż w dół...



To jak - dorzuci ktoś jeszcze info jakie i dlaczego znacie lepsze do Focusa płyny:
- hamulcowy,
- chłodzący,
- wspomagania.

?
ps. dzięki za dotychczasowe komentarze zwłaszcza o ATE.

Ostatnio edytowane przez Miroo ; 06-05-2015 o 14:46
Miroo jest offline   Odpowiedź z Cytatem