Temat: [Mondeo 2007-2014] DPF a wzrost poziomu oleju?
View Single Post
Stary 14-09-2014, 20:24   #6
jaworq
ford::average
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 18-07-2014
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 Ghia X
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 114
Domyślnie Odp: DPF a wzrost poziomu oleju?

No ja rozumiem. To co piszesz może się dziać, ale tylko w momencie gdy są wyjechane pierścienie przez które takie paliwo mogłoby się dostać do oleju =) Jeżeli pierścienie są w dobrym stanie to paliwo się nie ma prawa dostać do oleju bo po prostu nie ma innej drogi =)

Czyli jeżeli problemy o których wyżej pisałem występują to już wiemy, że pierścienie do wymiany Zgadza się? ;D

Bump:
Cytat:
Napisał janek001 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ten pan Mietek nieraz może uczyć ludzi autoryzowanych serwisów którzy porafia wymieniać części dobre na lepsze , ale to rozumiem bo pan Mietek utrzymuje swoją rodzine a mechanik w serwisie cała bande !
A tak na poważnie to kolega nic nie wie o tematyce dpf to niech przeczyta w sieci bo od paru lat to maglujemy , szkoda zaśmiecać fora , pisać o jednym i tym samym !
No to fakt, mało wiem. Ale wiem, że sam DPF nie doleje mi paliwa do miski olejowej i to mi wystarczy. W sumie tylko to poruszyłem w tym temacie ;D Czyli jednak tyle lat maglowania było a tak na prawdę zero konkretów o przyczynie przedostawania się paliwa do oleju? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jaworq jest offline   Odpowiedź z Cytatem