View Single Post
Stary 29-03-2012, 08:05   #4
TZ_TeZet
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-10-2008
Skąd: Mazowieckie
Model: Q7
Silnik: 3,0 TDI
Rocznik: 2012
Postów: 43
Wink Odp: Pożegnanie z Maxiem, czy było warto?

Cytat:
Napisał RafałB Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fajnie to opisałeś,jak ktoś ma wątpliwości czy kupić Maxia to może przez Twoje słowa będzie miał łatwiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie lepiej CI było wywalić np u Heko tego DPF-a i mieć spokój odrazu?
PS No i napisz w co teraz się przesiadasz,bo z tekstu Twojego wnioskuje że to nie będzie znów S-max tylko po lifcie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na tego DPF-a machnąłem po prostu ręką. Pewno można było to wywalić i finał, ale wiesz jak to jest, jak do 3-go roku w leasingu faktycznym właścicielem jest bank udzielający leasingu .... . Wolałem "bez odkształceń trwałych" .
Za miesiąc wsiadam w Audika Q7. Jakoś mi się spodobało to wysokie siedzenie i widzenie. Jak będzie z audicą ? Po 20 latach wierności marce Ford z roczną przerwą na Vectrę, o której jak najszybciej chiałbym zapomnieć zmieniam markę. Gdyby Ford robił takie Suv-y - mastodonty, jakim jest Q7, to bym sie nie zastanawiał.
Rok temu kupiłem żonie Quashqaia 4/4 w automacie i się pochorowałem ... tylko na coś większego.
Pozdr.
TZ_TeZet

Ostatnio edytowane przez TZ_TeZet ; 29-03-2012 o 08:15
TZ_TeZet jest offline