Temat: [Kuga 2008-2012] Usterki w naszych autach part 2
View Single Post
Stary 18-02-2011, 17:41   #179
TomiGP
ford::average
 
Avatar TomiGP
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 25-03-2008
Skąd: Kędzierzyn-koźle
Model: Ford KUGA
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 56
Domyślnie

Cytat:
Napisał takitam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dziś jechaliśmy z kumplami , obciążenie z 450kg minimum , na 4,5 biegu, mocniejsze wciśniecie gazu, obroty 1800-2000 i dwumasa się odzywa, telepie jakby po kostce brukowej jechać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. po po przekroczeniu 2200 obrotów wszystko ok ciągnie równo juz bez trzepotania.
Mialem to samo ale działo sie to w niskich temperaturach. Mi sie wydaje tak analizujac ze w cylindrach przy szybkim wcisnieciu gazu gromadzi sie wiecej paliwa a przy 1800-2000 obr/min turbina doladowuje za zimne powietrze i silnik tego nie trawi i wpada w chwilowe wibracje. Zatankowalem Verva 98 i przy temp. powyzej zera wszystko ok . Moze to tez wina nienajlepszego paliwa ? A tak z jajem to: wypij na dworze w zimie piwo na ex to tez Cie chwilowo potrzesie !!! Pozdrawiam

Cytat:
Napisał Wazzgob Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po wymianie niemalowanej osłony prawego przedniego nadkola w serwisie (po przygodzie ze słupkiem) pojawiła się szpara między wymienionym elementem a wewnętrzną stroną nadkola, której wcześniej nie zauważyłem. Ciężko to opisać więc dodaję zdjęcia. W serwisie poinformowano mnie, że to nie ich wina i że nie da się z tym nic zrobić bo kuga tak po prostu ma. Pytanie brzmi: czy powiedzieli tak żeby mnie odesłać czy tak faktycznie jest i w waszych autach? Moja kuga ma dopiero 9700km i taki widok nie do końca mi się podoba...
Przyjedź do mnie to Ci to zrobie od reki . Tez tak mialem i sam sobie zrobiłem. Zadna filozofia tylko trochę chęci pomyslunku !

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 19-02-2011 o 08:32 Powód: Regulamin punkt21
TomiGP jest offline   Odpowiedź z Cytatem