View Single Post
Stary 04-02-2024, 20:10   #5
benykuleczka1
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Poznań
Model: kuga 3/mondeo mk5FL A8
Silnik: 2.5 hybryda/2.0 tdci 150@190
Rocznik: 2023/2020
Postów: 169
Domyślnie Odp: zakup tuż przed liftem - czy warto?

Dodam też swoje 3 groszeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Niedawno odebrałem auto, kuga 2.5 fhev, st line x. Mam też mondeo mk5fl diesel a8 i do tego mogę porównać. Komfort w mondeo zdecydowanie wiekszy, ale to może wynikać z tego, że kuga w tej wersji ma twarda zawiechę. Bagażnik w mondeo większy i to sporo, jeśli porówna się do kugi, w której fotele z tylu są max w kierunku bagażnika, czyli wg mnie normalnie. Pozycja za kierownicą zupełnie inna w jednym i drugim. Jeśli chodzi o napęd to jestem pozytywnie zaskoczony, jeździ się tym bardzo przyjemnie, płynnie a jak trzeba przyspieszyć to potrafi, oczywiście silnik wchodzi wtedy na obroty i to słychać, no ale coś za coś. Za to spalanie to mnie rozwaliło, teraz zimą mondeo po mieście pali nawet 9l, za to kuga nie przekroczyła mi 7l. Żeby była jasność, jeździłem na testach dokładnie taka samą, dokładnie obejrzałem sobie auto przed zakupem i wiedziałem co kupujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jedyne czego nie wiedziałem a co mnie zaskoczyło to spalanieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Czy warto czekać na nową, bo ja wiem, ja nie czekałem, bo zmiany, które nastąpią nie są dla mnie tak istotne, może przód wygląda nieco lepiej, sam nie wiem. Tablet, ktory będzie miała nowa kuga testowałem w poliftowym focusie, bo wg zdjęć z neta tablet i te 4 fizyczne przyciski pod nim wygladaja identycznie więc pewnie to samo i jakoś historia mnie nie urzekła.

Aaa...jeszcze o jakości wykonania, coż, mondeo mk4fl, które miałem wg mnie było lepiej i z lepszego towaru wykonane niż mk5 i kugaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez benykuleczka1 ; 04-02-2024 o 20:18
benykuleczka1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem