View Single Post
Stary 08-07-2016, 17:39   #1
Los_Dawidos
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 24-10-2011
Model: Brak
Silnik: Brak
Rocznik: Brak
Postów: 3
Domyślnie Focus mk2 - czy warto?

Rozglądam się w ostatnim czasie za jakimś Focusem z lat 08-09 z silnikiem diesla i w pierwszej kolejności szukam samochodów z okolicy (woj. dolnośląskie), powiedzmy do 100 km, ale prawdę mówiąc takiego Focusa ciężko znaleźć, a o hatchbacku, bo na takim mi najbardziej zależy można niemalże zapomnieć.

Znalazłem takie ogłoszenie: http://olx.pl/oferta/ford-focus-clim...tml#ca46f194ef

VIN: WF0PXXGCDP8D37014

Cena jest, wydaje mi się, dość niska. Facet w trakcie rozmowy powiedział mi, że auto było sprowadzone w 2012 roku, ktoś nim trochę pojeździł, po roku kupił je (jeśli dobrze zrozumiałem) jakiś krewny obecnego właściciela - który wziął to auto z miesiąc temu w rozliczeniu.

Auto podobno ma książkę i nawet jakiś przegląd z ASO Forda. Od 2014 roku stan licznika jest na historiapojazdu.gov i w owym roku wynosił 161 500 km, później rokrocznie przybywało po 15 tys. i dziś niby jest 190 000. Właściciel dosłał mi zdjęcia ze szkodami, które Focus przeżył - był wgnieciony lewy błotnik pod tylną lampą, błotnik przy prawym przednim kole i lekko uszkodzony zderzak z tyłu - coś jakby lekko uderzyć w znak.

Na początku przyszłego tygodnia spotkam się z moim znajomym, z którym chciałem pojeździć, pooglądać te auta, tylko najpierw chciałbym poradzić się jeszcze was o opinię czy warto w ogóle tracić czas.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Los_Dawidos ; 08-07-2016 o 17:44
Los_Dawidos jest offline   Odpowiedź z Cytatem