Temat: [Galaxy 2000-2006] Regeneracja turbiny w Warszawie
View Single Post
Stary 16-02-2013, 15:33   #18
leszek_sokol
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-12-2012
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 11
Domyślnie Odp: Regeneracja turbiny w Warszawie

Tak jak obiecałem odpiszę po przerwie zimowej. Zrobiłem jakieś prawie 3.000 tys km po tej regeneracji w STS Turbo co wtedy pisałem. Samochód jeździ normalnie. Turbina nie świszczy ani nie wyje, wycieków nie ma żadnych, stan oleju w normie. Co mogę powiedzieć więcej? Turbina naprawiona profesjonalnie i działa. Wszystko w temacie. Polecam innym forumowiczom. Czytałem to co kolega WOJTEK pisał o cenach i faktycznie ja płaciłem znacznie mniej w STS za turbo naprawione na nowej głowicy (rdzeniu turbiny) no i dostałem ten dokument z wykresem z doważenia szybkoobrotowego co jest podobno bardzo ważne.

P.S. Osobiście na własne oczy widziałem doważanie - stałem obok !!!

Bump:
Cytat:
Napisał siurdix Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a mógłbyś podać kilka adresów w Warszawie? Najchętniej okolice bemowa?

pozdr, WM
To jeszcze tutaj się udzielę:
Ja naprawiałem w STS Turbo na ul.Owczarskiej 7
Odwiedziłem też w okolicy serwisy na Obozowej, na Prymasa Tysiąclecia i na Kaskadowej bo po akurat w tej części Warszawy mieszkam. Wybór padł na STS Turbo ale uważam, że zawsze należy porównać oferty kilku firm i osobiście tam pojechać a nie brać pierwszą lepszą firmę z ogłoszenia. Naprawa turbo z montażem na samochodzie to przecież tysiąc kilkaset złotych i nie warto ryzykować.
leszek_sokol jest offline   Odpowiedź z Cytatem