View Single Post
Stary 03-02-2012, 13:49   #237
huck
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-09-2011
Skąd: ostrowiec świętokrzyski
Model: mondeo mk5
Silnik: 2.5 benzyna 170KM
Rocznik: 2013
Postów: 30
Domyślnie Odp: Jak zapalają wasze dieselki w ujemnych temperaturach

Przeczytałem cały wątek i stwierdzam po doświadczeniach z dzisiejszego poranka ,że ogólnie paliwa mamy do d... ale po kolei. W ubiegłą sobotę wlałem na Orlenie 10litrów VERVY .aktualnie posiadam mondi MKIII tdci 115km 2004 .miałem już mkI benzynę i mk II dizla i po drodze jeszcze kilka innej maści Diesli. i jak przed każdą zimą obowiązkowo wymiana olejów kontrola płynów wymiana filtrów paliwa obowiązkowo,kontrola świec żarowych. i CO i dupa niedziela poranek problem z odpaleniem. Pomoc sąsiada mkIII poszedł do Bardzo ciepłego garażu. Rano kontakt i po problemie. podjechałem na BP wlałem 10 l dolałem stp w odp.proporcji .trasa przejechane ponad 200km do Ciepłego garażu i tak do wczoraj. Poprzedniego dnia zalałem prawie na Fuul na BP Ultimy i uzdatniacza obleciałem jeszcze ze 20km i zostawiłem wóz pod blokiem. nad ranem w Swietokrzyskim było dziś -24*C wsiadłem 2X świece i kontakt i goli... aleGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Zeby nie było tak kolorowo: kontrolka od ładowania zgasła po 4min, mondi chodził na wolnych obr . a gdy po upływie kolejnych 7: 8min i lekim dodaniu gazu próbowałem ruszyć zaczął się show Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. brak mocy świeci sprężynka, po pewnym czasie cheek. po 20min powtórka odpalam na wolnych obrotach goli próba jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.nie da rady .teraz kontrolka cheek świeci non stop. myślę ze komp. nałapał już tyle błędów ,że potrzebny mu reset.To że to wina "wachy" to pewny jestem na100% mimo ,że pani na BP pokazywała mi fakturki i ekspertyzy laboratoryjne,że ta dostawa na zimnym filtrze wytrzyma -31*CGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. teraz próbuję ściągnąć wóz do mechaniora bo wszelkie próby domowej produkcji nie przyniosły efektu.trza mu Ciepłego garażu. Tylko obawiam się Zeby nie wynikło jeszcze Coś innego co wpędzi mnie w dodatkowe koszty?! jak koledzy macie jakieś sugestie co można tu jeszcze wymodzić to chętnie. Dzięki forum i wiedzy tu zawartej naprawdę pare rzeczy się udałoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie mam pomysłu gdzie tankować i co z tym g...zrobić dalej?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez huck ; 03-02-2012 o 13:54
huck jest offline   Odpowiedź z Cytatem