View Single Post
Stary 06-07-2017, 10:49   #25
taajniak
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-04-2016
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 EB 260 KM / 415 nm by heko
Rocznik: 2015
Postów: 197
Domyślnie Odp: Oplata paliwowa + 25 groszy - poselski projekt

Cytat:
Napisał Crazied Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To nie zachód brał łapówki i coś sobie sprzedawał tylko nasze oszołomy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No zgoda, chodzi mi tylko o to, że projekt i wszystkie dane lublina IV znika z fabryki w dziwnych okolicznościach - fabryka próbując się ratować przed plajtą wypuszcza słaby lift lublina III, a rok później wyjeżdzają 2 bliźniaki w Niemczech i Francji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., które stały się hitem, kasując naszego dostawczaka - lublinka na amen.
Z resztą przypomnijcie sobie ile lublinków jeździło na drogach, i sami sobie odpowiecie na pytanie czy komuś poza nami było to na rękę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Ja też jestem zdania, że nasi poszli pohandlować, a że wszystko było gotowe i dopracowane, to na zachodzie sobie po prostu wdrożyli do produkcji z innym znaczkiem i silnikiem.
taajniak jest offline   Odpowiedź z Cytatem