Temat: [Galaxy 2000-2006] Galaxy i pompowtryskiwacze
View Single Post
Stary 02-12-2007, 19:49   #11
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie

ja tam jezdze na polodnie bardziej :fcp27 i wiem ze jak jade przez szwajcarie na szwajcarskim (bardzo dobrym) paliwie z genewy w strone basel to auto mi pali 9 litrow i jest dynamiczne, a jak jade z basel do genewy to auto pali 10,8 i jest lekko zmulone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiem tez ze tak 300 kilometrow przed polska granica auto zaczyna palic litr wiecej w strone polski natomiast w druga strone pali litr mniej
oczywyscie jest roznica w paliwie 9przede wszystkim w jej cenie :fcp27 ) natomiast dynamika i spalanie zaleza przede wszystkim od tego czy jest bardziej pod czy bardziej z górki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i od tego w ktora strone wieje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. za jendrzychowicami zawsze jest z wiatrem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem