Temat: [Mondeo 2014- ] Modyfikacja fabrycznego audio
View Single Post
Stary 28-02-2024, 12:26   #899
steell
ford::professional
 
Avatar steell
 
Imię: Andrzej Marek
Zarejestrowany: 26-12-2008
Skąd: Strzelce Opolskie
Model: Ford Fusion mk2 z USA /Mondeo mk5/
Silnik: 1,5 EB wersja SE, K&N 33-5000
Rocznik: 2014 model 2015
Postów: 1,310
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Ja mam proste okablowanie bez DSP, problemów z dźwiękiem czujników brak, We wtyczce na pinach 8 i 20 kabli brak. Jeżeli są u ciebie tam kabelki to prawdopodobnie pod deska będzie wtyczka do podpięcia centralnego. Na pewno sprawdzasz właściwa wtyczkę bo są dwie. Wtyczka A to ta od strony kierownicy. Teraz jestem na etapie rozważania co zrobić z głośnikami. Z przodu mam twiterki z tyłu ich brak, głośniki są standardowe. Planuję dołożyć gwizdki w drzwi tylne /nawet mam dwa/ i zmienić głośniki ale na co? Meloman ze mnie żaden wiec nie będzie to wysoka półka. Myślałem nad oryginalnymi sony ale ceny podskoczyły, widać ze jest popyt, w podobnej cenie można dostać jednodrożne lub dwudrożne Alpine czy też Pioniery. No i Hertz 87 idzie już do mnie zobaczymy czy mi sie spodoba i jak mi sie zgra z kratką.
Tu widać kable głośnika które dołożyłem, kolory nie są zgodne ze schematami.
Biało czerwony na zdjęciu na pinie 8 to /-/
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Biało fioletowy na pinie 20 to /+/
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mój Grzechotnik]
Biały

Ostatnio edytowane przez steell ; 28-02-2024 o 13:24
steell jest offline   Odpowiedź z Cytatem