View Single Post
Stary 19-04-2008, 19:00   #2
MaciekI
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-04-2008
Model: MK4
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2008
Postów: 30
Domyślnie Re: [MK4]Farbryczna Nawigacja 7" pytanie do użytkowników

Witam,

Mam coś takiego u siebie. Wcześniej jeździłem z automapą. Jak na razie nie mam większych zastrzeżeń do działania tej nawigacji. Tam gdzie chciałem, to dojechałem. Ma braki w pokryciu (a raczej w zgraniu nazw z drogami) w porównaniu z automapa. Numeracja ulic też nie jest najdokładniejsza (zdarza się, że cel podróży jest 300-400m dalej).
Do zalet można zaliczyć małą gadatliwość (jak nie ma nic do powiedzenia, to nie mówi i nie straszy kierowcy np. na prostej drodze, że zostało jeszcze x km do celu), integracja z systemem audio (ładnie wycisza inne źródła), angielski jakim operuje jest prosty, wyraźny i zrozumiały dla każdego, przy konsoli nie plączą się żadne kable, nie trzeba czekać, aż GPS złapie sygnał (w poprzednim jak dłużej nie używałem, to dość długo szukał sygnału). Czas podróży oblicza dokładnie. Szybko reaguje ma zmianę trasy, nie upiera się przy zawracaniu jak to było czasami w automapie. Potrafi nawet pokazać, na którym pasie trzeba się ustawić aby dobrze pojechać.
Jednym słowem jak na razie nie narzekam, chociaż jak miałbym za to dać 12k PLN, to bym się nie zdecydował.

pozdrawiam
Maciek I
MaciekI jest offline   Odpowiedź z Cytatem