View Single Post
Stary 16-03-2024, 11:52   #3
.B.
ford::amateur
 
Imię: Bartłomiej
Zarejestrowany: 18-12-2020
Skąd: Nieciszów
Model: Mondeo Hybrid St-Line
Silnik: 2.0
Rocznik: 2021
Postów: 6
Domyślnie Odp: Warsztat do założenia LPG we Wrocławiu?

Nie ma gazownika we Wrocławiu, od którego wyjedziesz w 100% zadowolony. Albo będzie tanio i z problemami w użytkowaniu, albo drogo i tak sobie. Niby mamy V-gaz Długołęka i AMS w Wilczycach, ale w tym pierwszym za KME zapłacisz krocie i należy wspomnieć że pan Paweł już nie zajmuje się montażem, tylko robią to pracownicy i czujesz się lekko "niepocieszony", bo masz po prostu wrzuconą instalkę, która po prostu działa i przepłaciłeś za nią 1500 zł. W AMSie w sumie spoko, tylko że uparci na LPGTecha, a akurat w przypadku mojego Forda się nie sprawdziło, bo auto gubiło zapłony. Gazowałem u nich Toyotę, też hybrydę i tam LPGTech bez problemu dawał radę. Kolega też miał C-maxa w hybrydzie, którego postawił na LPGTechu, w innym zakładzie i problem był podobny. Tak więc nie wina warsztatu co może samego sterownika.

Jest LPG forum. Można poczytać opinie o gazownikach. Ja już 6 hybrydę będę gazował w Kuczewoli pod Kaliszem w DarGazie. Z Wrocka 130 km ale serio warto. Duża różnica cenowa w porównaniu do Wrocławia, poza tym Darek ma dobre opinie oraz potrafi POPRAWNIE zamontować i wystroić instalację.

Od siebie polecam, a mnie ciężko zadowolić jeżeli chodzi o LPG w aucie. W DarGazie się udało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez .B. ; 16-03-2024 o 12:01
.B. jest offline   Odpowiedź z Cytatem