Temat: [Transit 1991-1994] Waga auta a system viatol.
View Single Post
Stary 26-05-2013, 07:58   #32
maryś
ford::beginner
 
Avatar maryś
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 11-06-2005
Skąd: ELBLĄG
Model: C max
Silnik: 1.6 16v 115km
Rocznik: 2006
Postów: 48
Domyślnie Odp: Waga auta a system viatol.

Cytat:
Napisał Antonwsk1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie tak. Jest jedno kryterium odnośnie jazdy niezarobkowej. Auto i laweta muszą być zarejestrowane na kierowce. Ewentualnie kwit z wypożyczalni lub kwit na użyczenie (trochę poczytałem o tych dziwadłach). A viatoll obowiązuję na WYBRANYCH ODCINKACH DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD. Chociaż niektórzy inspektorzy twierdzą inaczej. A na zachodzie Wojtku tak jak pisałeś z opłat powyżej 3,5t zwolnione są campingi i przyczepy pod łodzie. W Polsce to też ma niedługo wejść ale kiedy? Bóg jeden wie.
Właśnie w Polsce miał to wejść ale jak do dziś cisza :/ mnie przed Viatolem uratowało to że mój kochany transit DMC ma 2420kg a przyczepa kempingowa DMC 1000kg . Drugi transit którego posiadałem wyglądał tak samo jak ten , czyli krótki ze średnim dachem ale niestety wagę miał 2650kg i chyba większość ma taką.
Rozmawiałem z inspektorami jak to z weryfikują kto płaci a kto nie i wyszło na to że będę miał częste kontrole jak mnie wypatrzą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo pierwsza weryfikacja jest wzrokowa a później DMC z dowodów sumują
__________________
transitmania.co.uk
maryś jest offline   Odpowiedź z Cytatem