View Single Post
Stary 04-11-2011, 22:02   #5
JonMan
 
Postów: n/a
Smile Odp: Różne opony zimowe na przód i tył

Cytat:
Napisał ŁukaszD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mandatu nie dostaniesz, ważne żeby na jednej osi były te same opony. Co do tego które lepiej dać na przód to była kiedyś potężna dyskusja i chyba nie doszło do porozumienia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Najlepiej jak już będzie zima wyjechać na jakieś bezludzie i sprawdzić jaka konfiguracja będzie lepsza. Lepsze opony na przedzie - samochód będzie "ciągnął" po dodaniu gazu i lepiej hamował. Lepsze opony na tyle - mniejsze ryzyko zarzucenia tyłem. U Ciebie dochodzi jeszcze kwestia, które lepsze: nowe Dębica czy zużyte Goodyear. Wybór należy do Ciebie.
Dzięki wielkie, na taką odpowiedź liczyłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ekspert ekspertowi nie równy... Ja słyszałem, że lepsze opony lepiej jest dać na przód, no ale...
Frigo dam na przednią oś, a Ultra Grip na tylną i sam sprawdzę jak zachowuje się moj Złomek
na drodze.
Jak będzie go nosiło to zmienię układ.

Jeszcze raz dzięki wielkie pomoc.
Od niedawna na bieżąco śledzę forum, więc jak tylko będę mógł pomóc to bardzo chętnie.
Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.