View Single Post
Stary 29-01-2024, 18:04   #18
Glenroy
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-01-2010
Skąd: LPU
Model: Mondeo MK4 TitS
Silnik: 2.0TDCi DW10C
Rocznik: 2012
Postów: 312
Domyślnie Odp: Silnik 1,6 Ti-VCT 125 KM benzyna błąd Katalizatora (RZĄD1) P0420

Cytat:
Napisał Juzek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie. Pełny przelot
Tak żem czuł, że tanio to nie będzie.

Cytat:
Napisał xcom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ile auto przejechało na tym kat. ??
Niecałe 130.000km - pewne, bo auto znamy od nowości.

Cytat:
Napisał fordfocus2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
takie wykresy miałem przy uszkodzonej pierwszej sądzie
Dzięki, jest to jakiś punkt zaczepienia, zanim porwę się na wymianę kata.

Cytat:
Napisał fordfocus2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
programowanie na nowo pcm najlepiej wrzucic inny soft a potem własciwy mnie to pomogło
Da radę to ogarnąć samemu ForScanem przykładowo? Czy szukać koniecznie jakiegoś speca? ForScana ogarniam, bo w swoim tylko Mondeo sporo bawiłem się z konfiguracją. Tutaj też miałem przysiąść, bo coś jest pochrzanione w konfiguracji, bo chociażby wali błędami od szyberdachu, czy samopoziomowania reflektorów, które w tym samochodzie nie istnieją, bo to bieda Ambiente Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Glenroy jest offline   Odpowiedź z Cytatem