View Single Post
Stary 01-02-2021, 20:30   #1
E-Mariusz
ford::beginner
 
Avatar E-Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 15-01-2019
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi (140 KM)
Rocznik: 2010
Postów: 11
Arrow Migające światła bi-xenon w momencie zapłonu

Panie/Panowie, zwracam się z problemem, z którym nie mogę się uporać od ubiegłego roku. Co prawda nie przeszkadza podczas jazdy, ale na postoju czasami tak, bo migające bi-xenony wyglądają, jakbym komuś "mrugał" długimi.

Do rzeczy: sytuacja ma miejsce w momencie zapłonu. Wsiadam do pojazdu, wciskam Ford Power, uruchamia się Convers+, po czym mam mały stroboskop aż do momentu uruchomienia silnika. Wówczas światła zapalają się ciągłym światłem i wszystko jest w porządku. Nie ma znaczenia, czy światła są w pozycji "zero" czy "auto" - w obu efekt jest ten sam. Nie migają jedynie przy włączeniu świateł pozycyjnych.

Wygląda to dosłownie w ten sposób:
https://youtu.be/OxmaaVYa1gg

W momencie, kiedy w/w ma miejsce - słyszę, że dzieje się coś w skrzynce bezpieczników z tyłu przy lewej lampie. Niestety nie wiem, który bezpiecznik wydaje dźwięk, ale jest to coś w rodzaju "cykania".

Będę serdecznie wdzięczny za wszelkie sugestie w tej materii, bo byłbym niezwykle rad, gdyby udało się z tym w końcu uporać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
E-Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem